fachowa pomoc
teleinformatyczna

Zamów pomoc online

Monitoring obiektów

Kamery przemysłowe są obecne w naszej przestrzeni i coraz powszechniej wykorzystywane dla naszego bezpieczeństwa czy ochrony mienia.

Wykorzystując najnowsze technologie w dziedzinie CCTV mogą Państwo bez konieczności korzystania z usług firm zewnętrznych, zwiększyć bezpieczeństwo w pomieszczeniach oraz nadzorować przestrzeń wokół monitorowanego obiektu przez 24 godziny na dobę.

Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb ustalając minimalną liczbę kamer, ich typ, parametry oraz położenie biorąc pod uwagę warunki przestrzenne i oświetleniowe. Pozwoli to jak najniższym kosztem zapewnić obserwację całego obiektu lub tylko wskazanych obszarów i pomieszczeń.

Ciągłość pracy zapewnia sprzęt cenionych i sprawdzonych producentów posiadający niezbędne homologacje i certyfikaty. Opcjonalne zasilanie awaryjne pozwala na rejestrowanie obrazu w monitorowanym obiekcie nawet w przypadku całkowitego zaniku prądu.

Cały system składa się z kilku lub kilkunastu kamer wysokiej rozdzielczości (zainstalowanych wewnątrz i na zewnątrz monitorowanego obiektu) oraz rejestratora, który nagrywa obraz ze wszystkich kamer i jednocześnie umożliwia zdalny, bezpieczny podgląd poprzez sieć Internet. Takie rozwiązanie zapewnia dostęp do obrazu z kamer bez konieczności przebywania w monitorowanej lokalizacji, wyłącznie uprawnionym osobom.