fachowa pomoc
teleinformatyczna

Zamów pomoc online

Telewizja przemysłowa

Monitoring obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej

Wykorzystując najnowsze technologie w dziedzinie CCTV mogą Państwo bez konieczności korzystania z usług firm zewnętrznych, zwiększyć bezpieczeństwo w pomieszczeniach oraz nadzorować przestrzeń wokół monitorowanego obiektu przez 24 godziny na dobę.

Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb ustalając minimalną liczbę kamer, ich typ, parametry oraz położenie biorąc pod uwagę warunki przestrzenne i oświetleniowe. Pozwoli to jak najniższym kosztem zapewnić obserwację całego obiektu lub tylko wskazanych obszarów i pomieszczeń.

Ciągłość pracy zapewnia sprzęt cenionych i sprawdzonych producentów posiadający niezbędne homologacje i certyfikaty. Opcjonalne zasilanie awaryjne pozwala na rejestrowanie obrazu w monitorowanym obiekcie nawet w przypadku całkowitego zaniku prądu.

Cały system składa się z kilku lub kilkunastu kamer wysokiej rozdzielczości (zainstalowanych wewnątrz i na zewnątrz monitorowanego obiektu) oraz rejestratora, który nagrywa obraz ze wszystkich kamer i jednocześnie umożliwia zdalny, bezpieczny podgląd poprzez sieć Internet. Takie rozwiązanie zapewnia dostęp do obrazu z kamer bez konieczności przebywania w monitorowanej lokalizacji, wyłącznie uprawnionym osobom.

Monitoring przedszkoli i żłobków

Nie trzeba nikogo przekonywać, że możliwość zobaczenia, co w danym momencie robi jego dziecko, jest dla rodziców nie do przecenienia i niejednokrotnie decyduje o wyborze placówki. Przedszkola, które mają zainstalowane takie systemy, są postrzegane przez rodziców jako lepsze i bezpieczniejsze również ze względu na jakość opieki.

MONITORING W PRZEDSZKOLU LUB ŻŁOBKU TO :

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w dziedzinie telewizji przemysłowej, każdy rodzic ma możliwość śledzenia poczynań swoich pociech z pracy, domu czy nawet na ekranie swojego telefonu komórkowego. Zwiększa to atrakcyjność placówki oraz może być źródłem dodatkowych dochodów, a przy wykorzystaniu istniejącego łącza internetowego, nie podnosi miesięcznych kosztów utrzymania przedszkola.

Cały system składa się z kilku lub kilkunastu kamer wysokiej rozdzielczości (zainstalowanych wewnątrz i na zewnątrz monitorowanego obiektu) oraz rejestratora, który nagrywa obraz ze wszystkich kamer i jednocześnie umożliwia zdalny, bezpieczny dostęp poprzez sieć Internet. Takie rozwiązanie zapewnia dostęp do podglądu tylko i wyłącznie osobom uprawnionym (np. rodzicom, którzy wykupili dodatkową usługę) oraz monitorowanie w systemie 24h całego obiektu wraz z jego otoczeniem (kamery nie wymagają oświetlenia), dzięki czemu wszelkie próby nielegalnego wtargnięcia na jego teren zostaną zarejestrowane.

Pełny zapis obrazów z kamer przyczyni się również do szybkiego wyjaśniania ewentualnych kwestii spornych z rodzicami i opiekunami.

Monitoring w przedszkolach i żłobkach powoli staje się standardem, a niejednokrotnie głównym kryterium przy wyborze placówki przez rodzica.

Naszą ofertę dostosujemy do Waszych potrzeb, ustalając minimalną liczbę kamer, ich typ, parametry oraz położenie biorąc pod uwagę warunki przestrzenne i oświetleniowe. Pozwoli to jak najniższym kosztem zapewnić obserwację całego obiektu lub tylko wskazanych obszarów i pomieszczeń.

Szczegółowy opis oraz wycenę materiałów jak i kosztów montażu wykonujemy GRATIS.