fachowa pomoc
teleinformatyczna

Zamów pomoc online


WZMACNIACZE GSM - INSTALACJA WZMACNIACZY SYGNAŁU SIECI TELEFONII KOMÓRKOWEJ GSM

Pomimo zapewnień operatorów sieci komórkowych o niemalże 100% pokryciu zasięgiem naszego kraju, już w samej Warszawie jest wiele mieszkań i lokali użytkowych, w  których telefon GSM staje się bezużyteczny.

Co gorsza rozbudowa infrastruktury o nowe nadajniki jest dla dostawców sygnału nieopłacalna, więc w zasadzie nie ma szans na poprawę sytuacji w lokalizacjach gdzie sygnał jest niewystarczający do prowadzenia rozmów. Borykając się z tym problemem na początku naszej działalności sami szukaliśmy skutecznego rozwiązania. Niegdyś bardzo drogie urządzenia wzmacniające sygnał, a jednocześnie niepowodujące zakłóceń obecnie są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Dlatego chcemy Państwu zaproponować usługę, która definitywnie rozwiąże problem z "brakiem pola" i pozwoli na komfortowe prowadzenie rozmów w każdym zakątku Waszego lokalu.

Oferowane przez nas urządzenia to sprawdzone, niezawodne wzmacniacze o niewielkich gabarytach, które w połączeniu z profesjonalnym montażem nie zaburzą estetyki mieszkania lub lokalu użytkowego, a niejednokrotnie będą niezauważalne przez użytkowników czy gości.

GŁÓWNE ZALETY INSTALACJI SYSTEMU WZMACNIAJĄCEGO SYGNAŁ GSM: